تبلیغات
خبری و تحلیلی - بنیاد شهید از ظرفیت‎ شورای مشورتی ایثارگران استفاده کند

فرماندار گنبدکاووس:
بنیاد شهید از ظرفیت‎ شورای مشورتی ایثارگران استفاده کند

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان گنبدکاووس گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید از همه ظرفیت‎های جامعه ایثارگری استفاده کند.

خبرگزاری فارس: بنیاد شهید از ظرفیت‎ شورای مشورتی ایثارگران استفاده کند

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حیدرعلی احمدی در جلسه شورای مشورتی ایثارگران که در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: تکریم شهدا و ایثارگران از ارزش‎های جامعه است و برای شهدا هیچ کاری مهم‌تر از ادامه راهشان که خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران بوده متصور نیست.

وی تصریح کرد: ارزش‌گذاری به مقام شامخ شهدا و جانبازان و در مجموع جامعه ایثارگری ضمن اینکه انقلاب اسلامی را بیمه می‌کند نشانه شخصیت هر یک از افراد جامعه است.

فرماندار شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه جامعه ایثارگری دارای ظرفیت‎های فوق‌العاده‌ای است که می‌تواند در اجتماع نمود پیدا کند، افزود: رتبه تعهد به ارزش‎ها در جامعه ایثارگری بالاتر از دیگر اقشار جامعه است و خانواده ایثارگری با داشتن تعهد بالا آزاده نیز هستند.

احمدی با تاکید بر زمان‎بندی دقیق جلسات شورای مشورتی ایثارگران در سال جدید و لزوم پیگیری جدی مصوبات شورای مشورتی ایثارگران یادآور شد: این شورا ظرفیت‎های خوبی دارد که برای توسعه اجتماع مفید است.

این مسئول خاطرنشان کرد: همه ما وظیفه داریم نظام جمهوری اسلامی را که یادگار شهدا است و آنها با نثار خون خود از آن پاسداری کردند حفظ کنیم و در تعالی و پیشرفت روزافزون آن بکوشیم.

بهره‌گیری از ظرفیت ایثارگران در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ دینی و ارزش‎های انقلاب اسلامی در سطح جامعه توسعه، تعمیق و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، حفظ و ارتقا منزلت اجتماعی ایثارگران با استفاده از توانمندی جامعه ایثارگری، استفاده از نظرات مشورتی و توان کارشناسی ایثارگران در رشد و توسعه ملی و منطقه‌ای و استفاده از نظر مشورتی و توان کارشناسی ایثارگران در مسائل مربوط به جامعه ایثارگری از جمله اهداف شورای مشورتی ایثارگران است.

در این جلسه در خصوص اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر نیز بحث و تبادل نظر شد. شهرستان شهیدپرور گنبدکاووس 500 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام/ن۲۰


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها