تبلیغات
خبری و تحلیلی - امیدوارم سال آینده بهتر نتیجه بگیریم
شنبه 27 اسفند 1390  10:26 ب.ظ
توسط: مینا ب

سرمربی مس کرمان:
امیدوارم سال آینده بهتر نتیجه بگیریم

خبرگزاری فارس: سرمربی مس کرمان گفت: امیدوارم سال آینده بهتر نتیجه بگیریم و بتوانیم امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم.

خبرگزاری فارس: امیدوارم سال آینده بهتر نتیجه بگیریم

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، ابراهیم قاسم‌پور عصر امروز پس از تساوی یک بر یک برابر فولاد خوزستان با مس کرمان در نشست خبری اظهار داشت: یک نیمه برای ما بود و یک نیمه برای فولاد البته وزش باد هم در کسب این نتیجه تأثیر‌گذار بود.

وی بیان داشت: در نیمه دوم ما فرصت‌ بیشتری داشتیم، اما شانس یار ما نبود و نتوانستیم به خوبی از فرصت‌های خود استفاده کنیم و در نهایت بازی مساوی شد.

قاسم‌پور گفت: ما در این دیدار چهار بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشتیم که غیبت‌شان کار را برای ما سخت کرد، وقتی قلب یک انسان مشکل داشته باشد، نمی‌تواند درست کار کند، در تیم ما هم سه بازیکن اصلی در پستی حساس نبودند و ما با مشکل مواجه شدیم.

وی در مورد اینکه برخی از بازیکنان مس با هم مشکل دارند و به هم پاس نمی‌دهند، خاطرنشان کرد: این ‌مسئله را قبول ندارم، بازیکن گاهی اوقات تحت فشار و استرس است و کار درست را تشخیص نمی‌دهد در تیم مس اصلا حاشیه نداریم، شاید در گذشته وجود داشته و شنیده‌ام مسائلی بوده، اما اکنون در تیم ما چنین مسائلی وجود ندارد.

قاسم‌پور افزود: شرایط مس ایده‌آل نیست با این حال من در اواخر مسابقه با سه مهاجم بازی کردم، اما بضاعت بازیکنانی که وارد زمین می‌شوند همین است، ان‌شاءالله بتوانیم در سال 91 نتایج خوبی بگیریم و بتوانیم امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم.

سرمربی مس کرمان در مورد اشکالات فنی که از تیمش گرفته شد و اینکه یکی از خبرنگاران گفت، فاصله خطوط مس از هم زیاد است و بازیکنان ایستا بازی می‌کنند، تصریح کرد: پیش از آنکه به مس بیایم بازی این تیم را دیدم، روی ضعف‌ها کار کردم، اما بازیکن وقتی وارد زمین می‌شود، پس از پاس دادن می‌ایستد، این نوع فوتبال مربوط به دهه ۵۰ و ۶۰ است و قبل از ما هم وجود داشته است.

قاسم‌پور در مورد اینکه جلالی گفت، بازیکن مس با دست گلزنی کرده، اظهار داشت: او باید پنالتی را که داور برای ما نگرفت را هم می‌دید، علاوه بر اینکه کارشناسان باید نظر بدهند.

انتهای پیام/ی20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها