تبلیغات
خبری و تحلیلی - خیلی راحت امتیاز از دست می‌دهیم
شنبه 27 اسفند 1390  10:26 ب.ظ
توسط: مینا ب

مجید جلالی
خیلی راحت امتیاز از دست می‌دهیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امتیازها را خیلی راحت از دست می‌دهیم و این اصلا برای ما خوشایند نیست.

خبرگزاری فارس: خیلی راحت امتیاز از دست می‌دهیم

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، مجید جلالی عصر امروز در نشست خبری پس از بازی فولاد با مس کرمان اظهار داشت: در این دیدار 11 بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم و من مجبور شدم، یک بازیکن ۱۷ ساله به عنوان مدافع راست تیم را به میدان بفرستم که البته منتظر ظهور این پدیده جدید در فوتبال ایران باید باشیم.

وی افزود: با چنین تیمی باز هم مستحق برد بودیم، اما روی یک اوت دستی پیروزی را از دست دادیم که من معتقدم آن گل را بازیکنان مس با دست به یکدیگر پاس دادند و مشکوک به نظر می‌رسید.

جلالی بیان داشت: در اواخر بازی دو موقعیت خوب داشتیم که از دست رفت و بازیکنان ما نتوانستند به خوبی از فرصت‌ها استفاده کنند تا در نهایت کار به تساوی کشیده شد، علاوه بر اینکه باد شدید هم روی کیفیت بازی تأثیر منفی گذاشت.

وی گفت: من از بازیکنانم راضی هستم، اما امتیاز‌های ساده‌ای از دست می‌دهیم، مثل بازی قبل باید در بازی به داماش هشت گل می‌زدیم، اما بازی مساوی شد، امروز هم که باید برنده می‌شدیم، روی یک اوت دستی بازی را مساوی کردیم.

جلالی تصریح کرد:‌ فولاد تیم جوانی است و جوانگرایی غرامت دارد، البته همیشه اینگونه نیست که تیم جوان غرامت بدهد، فولاد در آینده از این جوانان سود خوبی خواهد برد.

سرمربی فولاد در مورد علت غیبت آرش افشین گفت:‌ او مشکلاتی داشت که بازی نمی‌کرد، البته اکنون آسیب دیده است، اما بعد از عید می‌تواند بازی کند، زیرا مشکلاتش هم رفع می‌شود.

جلالی در مورد مسائل پیش آمده پس از انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: در اساسنامه‌ای که ما به فیفا دادیم نوشته‌ایم فدراسیون فوتبال یک نهاد غیردولتی است، اما در داخل می‌گوییم فدراسیون فوتبال یک نهاد دولتی است، اگر دولتی است، چرا به فیفا می‌گوییم غیردولتی است و اگر غیردولتی است، چرا این مشکلات وجود دارد، یک جا داریم دروغ می‌گوییم یا به خودمان یا در اساسنامه‌ای که به فیفا فرستاده‌ایم.

انتهای پیام/س20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها