تبلیغات
خبری و تحلیلی - فعالیت‌های علمی و سیاسی دانشگاه در خدمت کارهای فرهنگی باشد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور نیشابور:
فعالیت‌های علمی و سیاسی دانشگاه در خدمت کارهای فرهنگی باشد

خبرگزاری فارس: مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی شهید سیدمرتضی آوینی دانشگاه پیام‌نور مرکز نیشابور گفت: باید تمام فعالیت‌های علمی و سیاسی دانشگاه در خدمت کارهای فرهنگی باشد.

خبرگزاری فارس: فعالیت‌های علمی و سیاسی دانشگاه در خدمت کارهای فرهنگی باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از نیشابور،‌ محمد زروندی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی شهید سیدمرتضی آوینی دانشگاه پیام‌نور مرکز نیشابور در ساختمان آموزشی این دانشگاه اظهار کرد: کارهای بسیج دانشجویی باید کیفی باشد و باید از کمّی‌گرایی به دور از کیفیت اجتناب شود.

وی افزود: مسائل فرهنگی دانشگاه باید به سوی مهندسی فرهنگی و کمک گرفتن از نیروهای متخصص سوق داده شود تا بتوانیم از کارهایمان پاسخ مثبت و مؤثری را دریافت کنیم.

وی با بیان اینکه وظیفه بسیج در دانشگاه باید تأثیرگذاری در حوزه مدیریتی و فرهنگ و سیاست دانشگاه باشد، گفت: می‌توان با برگزاری برنامه‌های زیرساختی مختلف با فضای سیاست‌زدگی دانشجو در دانشگاه برخورد شود.

مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی شهید سیدمرتضی آوینی نیشابور، افزود: بسیج دانشجویی باید سعی کند بینش و تحلیل‌های سیاسی در دانشگاه اتفاق بیفتد و دانشجویان تأثیرگذار در این موضوعات باشند.

زروندی تأکید کرد: دانشگاه بیشتر از خدمات دادن، باید به فکر تولید باشد تا دانشگاه فضایی برای پرورش دادن نیروهای متخصص و متعهد برای جامعه شود.

این مسئول حوزه بسیج دانشجویی نیشابور، گفت: بسیج دانشجویی باید سبب رشد فضای علمی فرهنگی در محیط دانشگاه شود که دانشجو بتواند در جامعه به وظایف خود عمل کند.

زروندی یادآور شد: سمت و سوی برنامه‌های هسته‌های علمی نیز باید به سوی پژوهش‌محوری هدایت شود.

انتهای پیام/س20/ط4000


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها