تبلیغات
خبری و تحلیلی - بازگشایی هر چه سریعتر راه‌های استان زنجان
یکشنبه 28 اسفند 1390  09:04 ب.ظ
توسط: مینا ب

استاندار زنجان تاکید کرد
بازگشایی هر چه سریعتر راه‌های استان زنجان

خبرگزاری فارس: استاندار زنجان بر لزوم بازگشایی هر چه سریعتر راه‌های استان تاکید کرد و افزود: تا حد توان باید همه مسیرهای فرعی و اصلی بازگشایی شوند.

خبرگزاری فارس: بازگشایی هر چه سریعتر راه‌های استان زنجان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمد رئوفی‌نژاد ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی ستاد بحران استان زنجان، اظهار کرد: وضعیت جوی دیروز از حوادث غیر‌مترقبه محسوب می‌شود، که خوشبختانه با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی به خوبی مهار شد.

وی با بیان اینکه فلسفه تشکیل ستاد بحران استان نیز آمادگی نیروها برای مقابله با حوادث غیر مترقبه است، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی استان با آمادگی مطلوب این حادثه را پشت سر گذاشتند.

استاندار زنجان با تقدیر از حمایت‌های مردم استان زنجان تصریح کرد: از مردم ولایی و ارزشمند و دیندار استان نیز چنین توقعی انتظار می‌رفت.

وی بر لزوم بازگشایی هر چه سریعتر راه‌های استان تاکید کرد و افزود: تا حد توان باید همه مسیرهای فرعی و اصلی استان بازگشایی شوند.

رئوفی‌نژاد با اشاره به احتمال سر ریز شدن سد کینه ورس در ابهر خاطرنشان کرد: باید مدیران بر این امر نظارت کنند تا در صورت بروز حادثه اقدامات لازم صورت گیرد.

وی با اشاره به آمادگی استان برای مقابله به حوادث غیر‌مترقبه خاطرنشان کرد: آمادگی لازم برای اسکان مسافران و در راه ماندگان در استان وجود دارد.

انتهای پیام/س20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها