تبلیغات
خبری و تحلیلی - خدمات هلال احمر چالوس تشریح شد/درمان سرپایی 11 هزار نفر در محور کندوان

از سوی رئیس هلال احمر
خدمات هلال احمر چالوس تشریح شد/درمان سرپایی 11 هزار نفر در محور کندوان

خبرگزاری فارس: رئیس جمعیت هلال احمر چالوس با تشریح خدمات هلال احمر چالوس در سال 90 از درمان سرپایی حدود 11 هزار نفر در محور کندوان خبر داد.

خبرگزاری فارس: خدمات هلال احمر چالوس تشریح شد/درمان سرپایی 11 هزار نفر در محور کندوان

علیرضا شیروانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چالوس اظهار داشت: جمعیت هلال احمر چالوس طی سال گذشته با همکاری و همت همه نیروها خدمات صادقانه‌ای را ارائه داشته است که آمار مربوط به فعالیت‌های سه پایگاه امداد و نجات مستقر در کندوان طی سال 90 حاکی از تلاش هلال احمری‌های شهرستان است.

وی افزود: کل حوادث امدادرسانی شده توسط پایگاه‌ها 148 مورد بوده است و 107 مورد تصادف نیز توسط امدادگران پایگاه‌های امداد و نجات پوشش داده شد که قابل تقدیر است.

شیروانی ادامه داد: در سال 90 در مجموع 107 عملیات نجات توسط نیروهای امدادی مستقر در کندوان صورت گرفته و 10 هزار و 394 نفر درمان سرپایی شدند که این آمارها حکایت تلاش فرشتگان نجات در محور حیاتی کندوان است.

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس تصریح کرد: انتقال 138 مجروح توسط امدادگران هلال احمر مستقر در سه پایگاه محور کندوان و تلاش برای اسکان اضطراری 197 نفر از هموطنان ما نیز از اقدامات اساسی طی یک سال گذشته بوده است.

وی خاطرنشان کرد: 43 تخته پتو، 140 بسته نان، 120 قوطی کنسروجات بین حادثه‌دیدگان محور کندوان نیز توزیع شد.

شیروانی تصریح کرد: امدادگران هلال احمر در برگزاری چهار مسابقه دوومیدانی‏، چهار مسابقه تکواندو، 17 مسابقه فوتسال، دو مسابقه دوچرخه‌سواری، 12 مسابقه کشتی و 10 مسابقه وزنه‌برداری همکاری داشته‌اند.

وی در پایان بیان داشت: کمک رسانی در 11 حادثه آتش‌سوزی و هفت حادثه سیل‌گرفتگی نیز بخشی دیگر از اقدامات نیروهای پرتلاش هلال احمر در سال 90 بود‏.

وی ابراز امیدواری کرد در سال جدید با کاهش حوادث و سوانح روبه‌رو شده و روزهای بهتر و شادتری نسبت به سال گذشته پیش روی ملت ایران اسلامی باشد.

انتهای پیام/ح20


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها