تبلیغات
خبری و تحلیلی - اجرای درست قانون بالاترین امر به معروف است
دوشنبه 29 اسفند 1390  07:51 ب.ظ
توسط: مینا ب

عضو شورای فرهنگ عمومی سمنان:
اجرای درست قانون بالاترین امر به معروف است

خبرگزاری فارس: عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان سمنان گفت: بالاترین امر به معروف، اجرای صحیح قانون اساسی، عمل، حفظ و صیانت از آن است.

خبرگزاری فارس: اجرای درست قانون بالاترین امر به معروف است

به گزارش خبرگزاری فارس از مهدیشهر به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، حجت‏الاسلام یدالله تقوی‏نیا در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان افزود: امر به معروف و نهی از منکر از فرایض بزرگ اسلامی است که اجرای آن آثار و برکات فراوانی را به دنبال دارد.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان سمنان ادامه داد: اجرای این فریضه باعث برپا شدن واجبات، از بین رفتن منکرات و برقراری امنیت و آسایش در جامعه می‏شود.

وی تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر زمانی اجرایی می‏شود که با زبان خوش و مدارا آغاز شود و بنابراین، اگر در جامعه‏ای امر به معروف و نهی از منکر ترک شود، گناه و فساد جامعه را آلوده می‏کند.

تقوی‏نیا اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر باری تمام جوامع ضرورت تام دارد و کسانی که به اجرای این فریضه الهی اقدام می‏کنند، باید خود نیز دارای ویژگی‏های ارزنده‏ای باشند تا کلام و سخن آنها در دیگران اثر بخشد.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان سمنان در پایان گفت: جامعه‏ای به سعادت می‏رسد که در آن تمام قوانین به طور دقیق و صحیح اجرا شود، در غیر این صورت جامعه دچار بی‏نظمی و ناهنجاری می‏شود.

انتهای پیام/غ30/ط4000


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها