تبلیغات
خبری و تحلیلی - آموزش و پرورش در فرهنگ‌سازی مصرف کالای ملی نقش بی‌بدیل دارد

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل:
آموزش و پرورش در فرهنگ‌سازی مصرف کالای ملی نقش بی‌بدیل دارد

خبرگزاری فارس: مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد موثر فرهنگ‌ساز در نهادینه شدن فرهنگ مصرف کالای ایرانی و ملی نقش بی‌بدیل دارد.

خبرگزاری فارس: آموزش و پرورش در فرهنگ‌سازی مصرف کالای ملی نقش بی‌بدیل دارد

احمد محمودزاده در حاشیه بازدید از ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: همه ساله پیام رهبر معظم انقلاب راهبرد حرکت‌ها و نقش‌آفرینی ما در عرصه کار و تلاش بیشتر است و اغلب نیز شکل عملیاتی به خود می‌گیرد.

وی گفت: قسمتی از این شعارها که بعد فرهنگ‌سازی دارد، در نهاد آموزش و پرورش به شکل دقیق و درست توجیه و تبیین می‌شود و این نهاد به عنوان مرجعیت حرکت‌های تأثیرگذار در آگاه‌سازی رسالت سنگینی بر عهده دارد.

عضو شورای اداری استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: از منظر فرهنگ‌سازی، نقش معلمان و عوامل آموزش و پرورش به عنوان نقش یک مرجعیت حائز اهمیت است به طوری که معلمان می‌توانند هم دانش‌آموزان و هم طبقات دیگر جامعه را درست و دقیق از محتوا و اصالت این پیام آشنا کنند.

محمودزاده اضافه کرد: در تحقق شعار امسال در بخش خرید کالا و اجناس مورد نیاز نیز سعی خواهیم کرد با نگاه بومی و ملی به خرید امکانات و تجهیزات نگاه کنیم تا این اقدام سبب رونق گرفتن تولید ملی، کار و سرمایه‌های ایرانی شود.

وی در پایان سخنان خود شعار امسال را در راستای تداوم جهاد اقتصادی توصیف کرد و اذعان داشت: در استمرار حرکت سال گذشته و پر توان‌تر از گذشته، امسال سعی می‌کنیم مطالبه مقام معظم رهبری را جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام/ن۲۰


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها