تبلیغات
خبری و تحلیلی - پیروزی دبیری، فرش آرا و ملی حفاری
جمعه 13 مرداد 1391  07:25 ق.ظ
توسط: مینا ب

هفته اول لیگ برتر فوتسال
پیروزی دبیری، فرش آرا و ملی حفاری

خبرگزاری فارس: تیم‌های فوتسال دبیری، فرش آرا و ملی حفاری در هفته اول لیگ برتر به پیروزی رسیدند.

خبرگزاری فارس: پیروزی دبیری، فرش آرا و ملی حفاری

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفته اول از چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتسال از ساعت 22:30 پنجشنبه شب با برگزاری 3 دیدار به صورت همزمان آغاز شد.

در این دیدارها دو دربی در تبریز و اهواز برگزار شد. در دربی اهواز دو تیم گاز خوزستان و ملی حفاری ایران به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان سیدمهدی ابطحی توانستند تیم تازه وارد یعنی گاز را با نتیجه 3 بر یک شکست دهند. امید دبیری، بهزاد عظیمی و فرهاد توکلی گل های ملی حفاری را به ثمر رساندند و یاسین سجادی تک گل گاز را رد.

در دربی تبریز دبیری 3 بر یک هلال احمر را شکست داد. حمید واحدی و فرهاد فخیم (2 بار) گل‌های دبیری را به ثمر رساندند و تک گل هلال احمر را نیز شهرام شریف‌زاده وارد دروازه مصطفی نظری کرد.

دیدار تیم های فرش آرای مشهد و شهرداری ساوه با نتیجه 5 بر 3 به سود فرش آرا به پایان رسید. ناصر عجم، حمیدرئیسی (2 بار)، قدرت بهادری و مجید لطیفی برای فرش آرا و حسن نیازی، مازیار امیرخانلو و علی ازغدی برای شهرداری گلزنی کردند.

به گزارش فارس در ادامه این هفته 3 دیدار جمعه 13 مردادماه و از ساعت 22:30 به صورت همزمان برگزار می شود. برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

راه ساری - گیتی‌پسند اصفهان، سالن سیدرسول حسینی ساری

شهید منصوری قرچک - میثاق تهران، سالن هفتم تیر قرچک

شهرداری تبریز - صبای قم، سالن شهید پورشریفی تبریز

در این هفته لبنیات ارژن شیراز استراحت دارد.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها